Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
jestem z MCa napisał:
kto się wybiera witać Nowy Rok z władzami naszego grodu??
proponuję na górce postawić pomnik z nia są same problemy i koszty a pomnik będzie zdobiła nasze piękne miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proponuję na górce postawić pomnik z nia są same problemy i koszty a pomnik będzie zdobiła nasze piękne miasto
Górka sama w sobie jest pomnikiem. Dzięki niej turystycznie jesteśmy tuż za Krakowem. Bo oni tam mają kopiec Piłsudskiego, a my mamy u siebie kopiec Grzyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontent człowiek niezadowolony ze wszystkiego, we wszystkim doszukujący się wad, niedostatków, ujemnych stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupę przypadkowo usypanego piachu ze skrywek trudno nazywać kopcem! Z kupy nie można zrobić górki, jest to twór sztuczny. Poprawnie powinno się określać ten twór budowlany na żwirowni jako: ,, Kupa Grzyba na wyeksploatowanym żwirowisku" z zachowaniem nazwiska pomysłodawcy dla tego projektu. Między kopcem Piłsudskiego a tym co mamy w Międzyrzecu nie ma żadnego związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia to oceni ale już można powiedzieć że to największa wpadka naszej władzy. Co ja piszę. To największa wpadka władzy w historii tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację.Różne sensacje się tu działy,ale takich idiotyzmów to jeszcze nie było.To lepsze od filmów Woody Allena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wróciłem :) Wasz Staszek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A promenada na brzegu Krzny to tez niezły obciach.Spacerować tam nie radzę bo to śmietnisko i pijalnia alkoholu.Opakowania po nim potłuczone,a butelki plastikowe pływają sobie z prądem.Pełno zaplutych śmieci i smrodu jak z WC.A i upalić się tam można,bo straż miejska nie pokazuje się tam .Nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie lekka przesada, wszak to miasto naszych ojców i dziadów. Uciekacie na wschód czy też południe, migryjecie niczym boćki a wasza krew z tej zmiemi się wywodzi. Nie łatwiej, wziąść miotłę, kawałek drucika i kubełek i sprzątnąć ten syf, uśiwadomić mieszkańców aby siku robili gdzie indziej ... nie tylko wymagania od innych ale też troszkę od siebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A buteleczki wyłowic na wędkę zrobioną z kija olszynowego i sznurka.                              Oj mądry ty już mądry,ale nie przesadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mogę odpędzić sobie takiej myśli, Ja i M-c to by było fajne, gdyby tam ludzie mieli więcej serca niż tego jadu który jest taki niebezpieczny ... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mogę odpędzić sobie takiej myśli, Ja i M-c to by było fajne, gdyby tam ludzie mieli więcej serca niż tego jadu który jest taki niebezpieczny ... :)
 
Jakoś nie mogę odpędzić sobie takiej myśli, Ja i M-c to by było fajne, gdyby tam ludzie mieli więcej serca niż tego jadu który jest taki niebezpieczny ... :)
O tak! Indolencja, głupota, brak kompetencji i chamstwo mądruśnych powala na kolana. Co niektórzy w swej mądrości całkowicie zgłupieli i stąd taki obraz naszej rzeczywistości. Jad w szambie nie jest aż taki niebezpieczny. A te żmije z jadem to z jakiego środowiska politycznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL zawsze rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piękny widok.Stos wypchanych reklamówek obok ulicznego kosza na śmieci.Tak kolorowo to wygląda,że tylko rozstawić sztalugi i obraz rzucić na płótno.Arcydzieło murowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piękny widok.Stos wypchanych reklamówek obok ulicznego kosza na śmieci.Tak kolorowo to wygląda,że tylko rozstawić sztalugi i obraz rzucić na płótno.Arcydzieło murowane.
  Ale to już chyba zależy od tego kto obraz Tworzy i zapewne odrobiny przypadku. Wszak, niezbadane są losy świata. Nie ważne czy jestem z RO, SDL, RIS, czy WT albo z BW - jestem przepełniony miłością. To czy worek jest czy go nie ma - nieważne - przecież może być i pod oczami - taki świat. To są tylko następstwa ... Pozdrawiam Marcina, Grzegorza i Waldka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec jak Międzyrzec na pewno jest piękny i kocham go od urodzenia ale jego gospodarz to jest piękny mężczyzna.Adonis.Apollo i inne gady przy nim wysiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik waszego idola i to złoty wystawili związkowcy a więc możecie pojechać i całować go do woli w dupsko albo cynterfuge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś musi być z jakiegoś ugrupowania, z jakiejś bandy, stowarzyszenia, organizacji, loży masońskiej, zgrupowania cyklistów, sekty satanicznej, klubu sportowego ? Nie !!!!! Ja mogę być sam, bez rodziny i przyjaciół, nie muszę być żmiją, ani szambem, jad mogę znać tylko kiełbasiany a prostota mojego bytu ogranicza się do wędrownych piosenek ... lalalala ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wasz idol,bolo pisze durnowate wiersze i obsadza etaty pracy u nas  bo w jego rodzinnej wsi już dawno stracili zainteresowanie jego osobą.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jest jeszcze w M-cu ten piekny czerwony kiosk pod którym się człowieki umawiali ? Ah to były czasy ... ale to se newrati :((( Pozdrawiam wszystkich mieszkańców byłych i obecnych ;). Kiedys tam się wybiorę i przejdę ulicami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...